Тумба в передпокій 21

Ціна: индивидуальный просчет грн
01.03.2016

Підвісна тумба в передпокій з шпону. Навісна на замовлення з висувними ящиками і дзеркало в обрамленні зі шкіри (на фото) виготовлені за індивідуальним замовленням для передпокою. Підвісна конструкція меблів -- рішення для візуального розширення простору. Актуально для коридорів і передпокоїв, де місця небагато. Вільне місце під навісною тумбою дозволяє розміщувати там взуття і полегшує прибирання. Тумба зроблена з фанери покритою шпоною. Цей матеріал, на відміну від дерева, переносить вологість і перепади температури. А за зовнішнім виглядом часом буває складно відрізнити шпон від натурального дерева.

Потовщений корпус підвісної шпонованої тумби за індивідуальним дизайн проектом надає масивності й обґрунтованості.

Меблі з таким корпусом виглядають солідно. Для декоративного ефекту в тумбі зроблені вставки зі скла. Колір виробу підібраний в загальній тональності всього коридору. Такий прийом дає можливість уникнути відчуття захаращеного приміщення. На ящиках стоять направляючі з доводчиками австрійської компанії Blum. Доводчики служать для плавного закриття ящиків. Надійність цієї фурнітури підтверджує її популярність в світі протягом 50 років. У комплект до тумби було виготовлено дзеркало, обрамлення якого обтягнуте бежевою шкірою. Таке дзеркало підкреслило стиль підвісної тумби.

Матеріали навісної тумбочки зі шпону для передпокою на замовлення

  • Фанера шпонована.
  • Шпон ясеня.
  • У проміжках між ящиками фарбоване скло діамант.
  • Напрямні з доводчиками. виробництво фірма Blum.
  • Дзеркало в шкіряній рамі.
  • Натуральна шкіра.
  • Італійська фурнітура кріплення до стіни camar.

А як виглядає ваш передпокій? Оскільки передпокоєм користуємося найчастіше, то пріоритетом має бути зручність. Має бути містким і практичним. Не можна забувати про зовнішній вигляд. Необхідно щоб меблі відповідали загальному стилю інтер’єру і подобалася. Максимально ці властивості втілять меблі для передпокою, зроблені на замовлення. Вона буде функціональною, оригінальною і красивою, адже виготовлена буде спеціально для вас.

Фото тумби в передпокій з ящиками на замовлення

тумба в передпокій тумба в передпокій в шпоні тумба в передпокій з ящиками тумбочка в передпокій на замовлення тумба в передпокій з дзеркалом шпонована тумба в передпокій тумбочка в передпокій тумбочка в передпокій з дзеркалом тумба в передпокій на замовлення

Дизайн проект з тумбою і дзеркалом в інтер’єрі

дизайн проект тумби в передпокій на замовлення дизайн проект тумби з дзеркалом в передпокій на замовлення

Відео по підвісній тумбочці з шпонованої фанери

Тумба в прихожую на заказ